خانهنقشهenglish

محدوديت ترافيكي اتوبان قم تهران با نصب تيرهاي تقاطع غير همسطح شهرك صنعتي شهاب

آخرین ویرایش

گروه خبر: مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم از آغاز عمليات اجرايي نصب تيرهاي فلزي تقاطع غير همسطح ورودي شهرك صنعتي شهاب قم همراه با محدوديت هاي ترافيكي در ابتداي اتوبان قم تهران خبر داد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي قم؛ امير طيبي نژاد در بازديد از كارگاه  پروژه تقاطع غير همسطح ورودي شهرك صنعتي شهاب با اعلام اين خبر اظهارداشت: پس از ماه ها پيگيري و اخذ موافقت دستگاه هاي مربوطه و با اجراي اعمال محدوديت هاي ترافيكي، عمليات اجرايي نصب تيرهاي فلزي تقاطع غير همسطح ورودي راه ارتباطی جاده قديم قم- تهران و اتوبان- تهران قم به سمت شهرك صنعتي شهاب طي روزهاي 20 و 21 خرداد ماه انجام مي شود.
وي با بيان اينكه اين محدوديت هاي ترافيكي در كيلومتر 5 اتوبان قم به تهران و بالعكس در همين نقطه از ساعت 6 صبح تا 20 عصر به طول خواهد انجاميد تصريح كرد: در اين مدت تردد خودروهاي عبوري به طرف تهران از ورودي شهرك صنعتي شهاب و در برگشت نيز خودروها از راه انحرافي ايجاد شده در حاشيه كارگاه استفاده خواهند كرد.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم با تقدير از پليس راه استان و اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي قم، توضيح داد: براي ايمن سازي و تسهيل در عبور و مرود محدوديت ترافيكي محور قم تهران با هماهنگي دفتر توسعه ايمني راه و حريم سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور، علائم و تجهييزات ايمني و راهنمايي و رانندگي لازم تهيه و نصب شده است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود طي سخناني يادآور شد: خرداد سال گذشته طي مراسمي با حضور مقامات وزارت صنعت و استان، عمليات ساخت تقاطع غير همسطح ورودي شهرك صنعتي شهاب با اعتباري بالغ بر 50 ميليارد ريال از منابع داخلي اين شركت آغاز شد كه اميدواريم با اجراي عمليات نصب تيرهاي فلزي شاهد تسريع در افتتاح و بهره برداري از اين پروژه باشيم.
طيبي نژاد همچنين به اهميت و تاثير اين پل در ورودي شهرك صنعتي شهاب اشاره و خاطرنشان ساخت: يكي از نيازهاي اساسي و اصلي در شهرك هاي صنعتي امكان تردد خودروهاي سنگين براي خدمت رساني به واحدهاي توليدي و صنعتي است بر همين اساس در سال 93 موفق شدیم مجوز پل روگذر برای ایجاد راه دسترسی این شهرک به جاده قدیم قم - تهران را اخذ کنیم تا از این مسیر راه ارتباطی جاده قديم قم- تهران و اتوبان- تهران قم به سمت شهرک و تردد خودرو هاي سنگين گشوده شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis