خانهنقشهenglish

تامين زيرساخت و رفع مشكلات واحدهاي توليدي محور فعاليت هاي شهرك هاي صنعتي است

آخرین ویرایش

گروه خبر: مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم در ديدار با جمعي از مديران واحدهاي توليدي در شهرك صنعتي ثامن الائمه(ع) بر ضرورت هم انديشي و مشاركت بخش خصوصي براي اولويت بندي تامين زيرساخت هاي واحدهاي صنعتي تاكيد كرد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي قم؛ امير طيبي نژاد در ديدار با مديران و سرمايه گذاران واحدهاي توليدي شهرك صنعتي ثامن الائمه(ع) در اين خصوص اظهارداشت: تمام تلاش و پتانسيل موجود در شركت شهرك هاي صنعتي و مجموعه سازمان صنايع كوچك رفع مشكلات و افزايش بهره وري در بخش توليد و اشتغال كشور است.
وي با بيان اينكه بخش قابل توجهي از اعتبارات داخلي در اختيار اين شركت در بخش تامين زيرساخت هاي شهرك ها و نواحي صنعتي و مابقي آن صرف فعاليت هاي صنايع كوچك مي شود تصريح كرد: راهبردها، سياست ها و برنامه هاي سازمان صنايع كوچك طي چند سال اخير به گونه اي بوده است كه علي رغم تمام مشكلات توانستيم در مسير شناسايي و رفع نيازها در بالاترين حد امكان حركت كنيم.
طيبي نژاد با تاكيد براينكه به هيچ عنوان از وضعيت موجود راضي نيستيم تصريح كرد: هنوز مشكلات و نواقص وجود دارد و كسي اين موضوع را نفي نمي كند ولي بايستي بين ظرفيت هاي مالي، اعتباري و نيازها تناسب ايجاد و براي رفع آنها اولويت بندي صورت گيرد و اينجا است كه هم انديشي و تعامل سازنده مديران واحدهاي توليدي مي توانند نسبت به شناسايي نيازهاي اولويت دار، ياري رسان مسوولان باشند.
وي با تقدير از همكاري مناسب واحدهاي توليدي مستقر در شهرك هاي صنعتي بيان داشت: برطرف كردن بسياري از مشكلات و نيازها را مي توان بدون اعتبار نيز برطرف كرد و اين هنر تعامل و همكاري بخش هاي مختلف است كه خوشبختانه در سطح شهرك هاي صنعتي قم قابل مشاهده است.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم تصريح كرد: يكي از راه هايي كه مي تواند در راستاي تسهيل امور شهرك هاي صنعتي در راهبري و تامين زيرساخت ها كمك كند اختصاص بودجه هاي استاني و ملي است كه لازم است مسوولان استان و نمايندگان مجلس در اختصاص بودجه هاي لازم اهتمام ويژه اي داشته باشند.
گفتني است در اين نشست مديران و سرمايه گذاران بخش خصوصي با ارائه گزارشي از نيازها و مشكلات واحدهاي صنعتي ديدگاه هاي خود را درخصوص همكاري و تعامل بيشتر مسوولان دولتي با بخش خصوصي را اعلام و حمايت بيشتر ساير دستگاه هاي خدمت رسان استان از فعالان عرصه توليد و اشتغال را خواستار شدند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis