خانهنقشهenglish

صداوسيماي مركز قم حامي صنايع كوچك وشهرك هاي صنعتي استان

آخرین ویرایش

گروه خبر: مديركل صداو سيماي مركز قم، رسانه ملي را حامي و همراه فعالان صنايع كوچك وشهرك هاي صنعتي استان در حمايت از كالاي ايراني، توليد و اشتغال معرفي كرد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي قم؛ حجت الاسلام والمسلمين لطفي نياسر در ديدار با مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي، مديران، سرمايه گذاران صنايع كوچك ومتوسط و فعالان اقتصادي استان طي سخناني بر اهتمام و همراهي صداوسيماي مركز قم با رزمندگان جبهه اقتصادي استان تاكيد كرد.
وي در اين ديدار كه در صداوسيماي استان برگزار شده بود اظهارداشت: رسانه ملي در سال جديد حمايت از كالاي ايراني و زمينه سازي براي رونق توليد و اشتغال را مهمترين راهبرد خود قرار داده است.
مديركل صداوسيماي مركز قم رسيدن به برنامه هاي عملياتي در كنار نشست هاي تخصصي را راهگشاي نيازها برشمرد و گفت: تمام امكانات، تخصص وتوانمندي هاي صدا و سيماي استان در بخش هاي مختلف شناسايي و بيان مشكلات، ارائه راهكارهاي عملياتي، پيگيري براي رفع موانع پيش روي توليد، معرفي توانمندي ها، تبليغ و ايجاد فرهنگ عمومي حمايت از كالاي ايراني در اختيار همه دستگاه ها و متوليان بخش توليد و صنعت و خود فعالان اقتصادي قرار گرفته است.
وي ترويج فرهنگ صحيح حمايت از كالاي ايراني را اقدامي مهم و نيازمند ايجاد جو رواني مناسب در جامعه دانست و بيان داشت: يكي از موضوعاتي كه امروز بعنوان تهديد در فضاهاي اجتماعي دنبال مي شود اين است كه، برخي افراد كيفيت كالاهاي درجه يك در عرضه جهاني و قيمت پايين در حد اجناس كيفيت پايين ساير كشورها را از كالاي ايراني مطالبه مي كنند كه اين موضوع غير منطقي بنظر مي رسد.
حجت الاسلام و المسلمين لطفي اضافه كرد: بر همين اساس بايستي با اقدامات فرهنگي و تبليغي مناسب و بيان ظرفيت ها و توانمندي هاي خودمان در داخل فضاي مناسب اقبال مصرف كننده داخلي به كالاي ايراني را فراهم سازيم و توليد كنندگان نيز از سوي ديگر با توجه به ذائقه و نياز مصرف كنندگان كالاي مناسب با قيمت معقول را به بازار عرضه كنند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به ظرفيت هاي خوشه هاي كسب وكار صنايع كوچك ومتوسط استان قم اشاره و خاطرنشان ساخت: صداوسيماي مركز نور با همكاري شركت شهرك هاي صنعتي استان براي شناساندن توانمنديها و معرفي دستاوردها و كالاهاي خوشه هاي كسب و كار به صورت رايگان در كنار و همراه توليد كنندگان قمي است.
امير طيبي نژاد مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم نيز در اين نشست با ارائه گزارشي از آخرين اقدامات اين شركت در ايجاد زيرساخت هاي مورد نياز صنايع كوچك وشهرك هاي صنعتي استان اظهارداشت: خوشبختانه در استان طي چند سال اخيز با اجري مدل توسعه خوشه هاي كسب و كار براي صنايع كوچك دستاوردهاي خوبي در عرصه توليد، اشتغال و توسعه بازارهاي بين المللي ايجاد شده است.
گفتني است در ادامه اين نشست تعدادي از فعالان اقتصادي و صنعتگران صنايع كوچك وشهرك هاي صنعتي استان ديدگاه هاي خود درخصوص حمايت صداوسيماي مركز نور و مسوولان استان و همچنين نيازها و مشكلات پيش روي توليد، اشتغال و كالاي ايراني را ارائه كردند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis