خانهنقشهenglish

نمايش دستاوردها و ظرفيت هاي صنعت نفت،گاز و پتروشیمی صنايع كوچك ومتوسط قم در تهران

آخرین ویرایش

گروه خبر: مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم حضور و فعاليت جدي صنعتگران بخصوص صنعت نفت و پتروشيمي را نشانه اعتقاد قلبي ايشان به انقلاب، ايران و ملت بزرگ اين مرزو بوم عنوان كرد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي قم؛ امير طيبي نژاد در بازديد از دستاوردها و ظرفيت هاي توليدي واحدهاي صنعتي قم در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی تهران در گفتگويي با مديران واحدهاي صنعتي، حضور و فعاليت جدي صنعتگران در عرصه هاي مختلف را نشانه اعتقاد قلبي ايشان به انقلاب، ايران و ملت بزرگ اين مرزو بوم عنوان كرد.
وي در بازديد از غرفه هاي واحدهاي توليدي نقت و پتروشيمي شهرك هاي صنعتي قم در اين نمايشگاه ابراز داشت: خوشبختانه علي رغم تاخير چند دهه اي استان براي جذب سرمايه گذاري هاي بخش هاي مختلف و بخصوص نفت،گاز و پتروشیمی بعلت ظرفيت بالاي قم در زيرساخت ها و موقعيت مناسب در مدت زمان كوتاه توانسته است جايگاه خود را دربين استانه اي مطرح در اين صنعت باز كند.
طيبي نژاد با بيان اينكه شهرك هاي صنعتي قم و بخصوص شهرك صنعتي نمونه كشوري الغدير ظرفيت و زيرساختهاي لازم در حوزه هاي نفت،گاز و پتروشیمی را دارد تصريح كرد: نزديكي به تهران، دسترسي آسان به فرودگاه امام خميني و راه آهن و موقعيت استراتژيك استان بستر مناسبي را براي حضور و استقرار واحدهاي توليدي فعال در اين حوزه معم از بخش صنعت كشور فراهم كرده است.
وي نمايش دستاوردهاي واحدهاي توليدي استان در بيست وسومين نمايشگاه نفت،گاز و پتروشیمی كشور را بيانگر پتانسيل بالاي استان برمشد و بيان داشت: اميدواريم در سايه همصدايي و هم افزايي تمام بخش هاي مديريتي استان كه شاهد هستيم براي حمايت از توليد و اشتغال قم يكصدا حركت مي كنند حضور دلگرم كننده توليد كنندگان و سرمايه گذاران را در قم داشته باشيم.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به مشكلات و نيازهاي پيش روي صنعتگران تاكيد كرد: در طول انقلاب اسلامي هرگاه ملت بزرگ و مقاوم ايران چه در بخش دولتي و چه در بخش خصوصي گام هاي بزرگ و اساسي براي خودكفايي، استقلال و بي نيازي كشور برداشته اند به صورت مستقيم و غير مستقيم مورد حجمه وفشار دشمنان و بدخواهان ملت ايران قرار گرفته اند.
وي اضافه كرد: با بررسي تمام شرايط براي همگان مشخص است كه فعالان عرصه توليد و اشتغال در كشور خود را در سنگر و جبهه اقتصادي مي بينند و و فعاليت جدي صنعتگران در عرصه هاي مختلف را نشانه اعتقاد قلبي ايشان به انقلاب، ايران و ملت بزرگ اين مرزو بوم مي دانيم و به همين خاطر قدر و ارزش كار آنها را ارج مي نهيم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis