خانهنقشهenglish

تجليل مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم از فعالان عرصه كارگري

آخرین ویرایش

گروه خبر: مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم با حضور در واحد صنعتي نوابهداشت از سربازان جبهه اقتصادمقاومتي، توليد و اشتغال تجليل كرد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي قم؛ امير طيبي نژاد با حضور در واحد صنعتي نوابهداشت مستقر در شهرك صنعتي شكوهيه قم با اهداء گل از تلاشهاي فعالان كارگري بعنوان سربازان خط مقدم جبهه صنعت، توليد و اشتغال تجليل و طي سخناني حركت خانواده توليد و صنعت امروز كشور را در امتداد رزمندگان 8 سال دفاع مقدس عنوان كرد.
وي سپس با حضور در گرم كارگران و مديران اين واحد صنعتي با اشاره به اهميت توليد كالاي ايراني در شرايط كنوني اظهارداشت: در شرايطي كه دشمن با استفاده از حربه و جبهه اقتصادي و به زانو درآوردم ملت ايران به اين كشور فشار وارد مي كند ماندن در ميدان توليد، مقاومت كردن، ايستادگي و به حركت درآوردن چرخ هاي صنعت كشور براي خودكفايي و حفظ استقلال ايران اسلامي پشت سر رهبر انقلاب وظيفه اي ديني و شرعي است.
طيبي نژاد مسوولان كشور را در كنار و همراه فعالان اقتصادي براي عبور از مشكلات و رسيدن به دستاوردهاي مهم ارزيابي كرد و گفت: مجموعه شركت شهرك هاي صنعتي قم افتخار خود مي داند كه خدمتگذار سرمايه گذاران و مديران واحدهاي صنعتي باشد و بر اين نقش خود مي بالد.
وي در ادامه به نقش مهم و اساسي ملت ايران براي عبور از فرازو نشيب هاي پيش روي كشور بيان داشت: از ابتداي انقلاب تا كنون اين مردم و بخصوص قشر كارگر بوده است كه با نگاه مقدس خود به نظام اسلامي همواره كشور را از آسيب هاي دشمنان در امان نگه داشته و امروز نيز عبور از گردنه هاي سخت در پيش روي ايران با همراهي و خواست همين ملت امكان پذير است.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم افزود: در سالي كه حضرت آقا حمايت از كالاي ايراني را محور فعاليت هاي آحاد جامعه و نه تنها مسوولان و توليد كنندگان قرار داده اند بايستي هر شهروندان ايراني در هر جايگاه حقيقي و حقوقي نقش مثبت وتاثير گذار خود را براي حمايت از كالاي ايراني كه محور اصلي توليد، اشتغال و در مجموع اقتصاد مقاومتي است را به خوبي بشناسد و به آن عمل كند.
گفتني است در پايان اين مراسم با اهداء لوح تقدير از كارگران نمونه و فعال اين واحد صنعتي تجليل بعمل آمد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis