خانهنقشهenglish

بازديد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم از شهرك صنعتي سلفچگان

آخرین ویرایش

گروه خبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم، مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي و جمعي از مديران استان ازشهرك صنعتي سلفچگان بازديد كردند.


به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي قم؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم پس از يك روز بازديد و نشست هاي فشرده و طولاني با مديران و سرمايه گذاران پهنه صنعتي نيزار قم و تشكيل پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قم در واحد صنعتي فولاد غرب آسيا وارد شهرك صنعتي سلفچگان شد و با مديران، سرمايه گذاران و جمعي از اهالي منطقه و مسوولان به ديدار و گفتگو پرداخت.
مهرداد غضنفري در اين ديدار ها و نشست ها با اعلام رويكرد جديد اين معاونت در پيگيري جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهارداشت: در كنار جلسات ستادي در استانداري بدنبال آن هستيم تا با حضور در بين خانواده صنعت ضمن بازديد ميداني و قدرداني از زحمات سربازان خط مقدم جبهه اقتصادي، توليدي و صنعتي كشور از نزديك مشكلات اين بخش را بررسي و تصميمات عملي در اين راستا اتخاذ شود.
وي همچنين بر ضرورت تعيين مهلت اجراي مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را متذكر شد و افزود: براي هر مصوبه بر اساس نياز و نظر كارشناسان بايستي زمان مشخص تعيين گردد تا اعضاء جلسه بتوانند از اجرا و يا عدم اجراي آن مطلع و براي رفع موانع پيش رو تلاش كنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم در ادامه به مشكلات و نيازهاي پيش روي واحدهاي صنعتي و سرمايه گذاران پهنه نيزار اشاره و خاطرنشان ساخت: عامل اصلي بروز مشكلات منطقه و عدم وجود تسريع لازم در رفع نيازها، نبود مديريت واحد و هماهنگي لازم بين واحدهاي مستقر در منطقه براي برنامه ريزي، كارهاي مطالعاتي و كارشناسي و همچنين پرهيز از موازي كاري است.
وي اضافه كرد: براي ايجاد مديريت واحد، روش ها و ساختارهاي مناسب و موفقي مانند هيأت مديره، شركت خدماتي، شهرك صنعتي دولتي و يا خصوصي پيش روي واحدهاي صنعتي اين منطقه وجود دارد كه مي توانند از آن بهره ببرند.
غضنفري در ادامه برنامه هاي خود وارد شهرك صنعتي سلفچگان شد و از واحدهاي صنعتي ذوب فلز، ريختگري و سنگ بري در اين شهرك بازديد كرد و در گفتگو با بخشدار، امام جمعه سلفچگان، مديركل محيط زيست، جمعي از مديران استان، اهالي منطقه و مديران واحدهاي صنعتي آخرين وضعيت واحدهاي توليدي، موضوع اشتغال، فازهاي توسعه و آلايندگي «ها را مورد بررسي كارشناسي قرار داد.
وي در اين رابطه گفت: با بررسي همه جوانب اعلامي از سوي مردم، نمايندگان منطقه، بخشدار و امام جمعه و همچنين نظران محيط زيست، مديران واحدهاي صنعتي و مديران و كارشناسان مربوطه تصميمات مناسبي براي رفع مشكلات و بهبود وضعيت موجود اتخاذ گرديد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم ادامه داد: در اين بازديد مقرر شد با تشكيل تيم كارشناسي از سوي دستگاه هاي مرتبط و بررسي دقيق مشكلات و نگراني هاي موجود شناسايي و براي رفع هركدم از آنها نيز زمان منطقي و كارشناسي در نظر گرفته شود تا دو عنصر مهم توسعه توليد و اشتغال و بهبود و كاهش الايندگي به صورت همزمان به طور جد اجرايي شود.
امير طيبي نژاد مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم نيز در اين بازديدها طي سخناني با اشاره به ظرفيت هاي شهرك هاي صنعتي دولتي و خصوصي براي حمايت از مديران و سرمايه گذاران بخش خصوصي در توسعه فضاي كسبو كار و توليد و اشتغال استان تاظهارداشت: اين شركت آمادگي دارد تا بر اساس نظر جمعي سرمايه گذاران و مديران منطقه پهنه نيزار و تصميمات معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم نسبت به اجرايي نمودن يكي از مدل هاي اعلامي براي مديريت واحد اين منطقه اقدام نمايد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis