خانهنقشهenglish

ترويج حمايت از كالاي ايراني با بهره گيري از مباني عميق ديني

آخرین ویرایش

گروه خبر: مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم بر ضرورت بهره گيري از مباني عميق ديني و اسلامي براي ترويج و تعميق بخشي حمايت از كالاي ايراني در بدنه اجتماعي و صنعتي كشور تاكيد كرد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي قم؛ امير طيبي نژاد در نخستين نشست كميته فرهنگي اين شركت طي سخناني اظهارداشت: يكي از مشكلاتي كه امروز بخش هاي مختلف كشور با آن روبرو هستند وآن گونه كه شاسيته است نيز مورد توجه قرار نگرفته و لازم است بيش از گذشته به آن بپردازيم حوزه فرهنگ است.
وي پيوند عميق فرهنگ با توليد و صنعت را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان ساخت: امروز نيازمند فرهنگ توليد محصول با كيفيت داخلي هستيم  و از سوي ديگر به فرهنگ استفاده از كالاي ايراني نيازمنديم.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم انجام داده كارها به صورت اساسي، محكم و پرهيز از سطحي نگري در امور را از آموزه هاي ديني و اسلامي برشمرد و يادآور شد: وقتي روند كار موفقيت ها و دستاوردهاي بخش خصوص را مورد بررسي قرار مي دهيم نظم، دقت، كيفيت و پرهيز از سطحي نگري را بعنوان عوامل مهم و حياتي مشاهده مي كنيم.
وي تلاش براي ايجاد فرهنگ صحيح حمايت از كالاي ايراني همزمان با توسعه فرهنگ توليد با كيفيت داخلي را امري لازم مورد تاكيد قرار داد و تصريح كرد: لازم است كليه فعاليت هاي فرهنگي اين شركت و ساير دستگاه ها نيز با پسوند حمايت از كار ايراني تدوين و اجرايي شود.
طيبي نژاد در ادامه به ظرفيت ها و پتانسيل هاي ديني و مذهبي قم اشاره كرد و گفت: براي ترويج حمايت از كالاي ايراني با بهره گيري از مباني عميق ديني بايستي از ظرفيت هاي استان قم نيز استفاده كرد.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم در بخش ديگري از سخنان خود حمايت از كالاي ايراني را صرف خريد محصولات داخلي ندانست و بيان داشت: هر ايراني چه در بخش توليد بعنوان توليد كننده با كيفيت، يك شهروند بعنوان يك خريدار و تبليغ كننده  و يا مسوول با ايجاد زيرساخت هاي مناسب و بستر سازي براي توليد محصول داخلي بايد ببينند چگونه مي توانند در مقام حامي به كالاي ايراني كمك كنند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis