خانهنقشهenglish

تنوع در توليدات ايراني سبب جلب ذائقه مصرف كننده داخلي مي شود

آخرین ویرایش

گروه خبر: معاون توسعه مديريت و منابع سازمان صنايع كوچك وشهرك هاي صنعتي ايران، توجه توليد كنندگان داخلي به ذائقه مصرف كننده و بخصوص ايجاد تنوع در محصولات را عاملي مهم براي حضور در بازارهاي داخلي و خارجي عنوان كرد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي قم؛ محمدعلي عزيزمحمدي در بازديد از تصفيه خانه و واحدهاي توليدي شهرك صنعتي شكوهيه طي سخناني با اشاره به اهميت توجه به ذائقه و سليقه مصرف كنندگان توسط توليدكنندگان داخلي بر ضرورت تنوع بخشي در محصولات ساخت داخل تاكيد كرد.
وي اظهارداشت: يكي از عواملي كه سبب مي شود توليد كنندگان داخلي پس از مدتي بازارهاي خود را در مقابل رقباي خارجي از دست بدهند عدم توجه به ذائقه مصرف كننده و بي توجهي به تنوع توليد است. لذا ايجاد مراكز تحقيق و توسعه در واحدهاي صنعتي و به روزرساني تجهيزات امروز بيش از هر زمان ديگري احساس مي شود.
عزيزمحمدي در ادامه با حضور در تصفيه خانه شهرك صنعتي شكوهيه و بازديد از پروژه استحصال آب صنعتي از پساب فاضلاب خاطرنشان ساخت: توسعه شبكه جمع آوري فاضلاب و تصفيه آن و در ادامه بازگشت فاضلاب به چرخه توليد براي جبران كمبود آب در سطح شهرك هاي صنعتي كشور در دستور كار قرار دارد و به صورت جدي پيگيري مي شود.
وي اضافه كرد: خوشبختانه توسط مراكز تحقسقاتي و علمي كشور دستاوردها و توانديهاي خوبي در توليد و بكارگيري تجهيزات و تكنولوژي داخلي در بخش تصفيه خانه ها بدست آمده است كه بدنبال آن هستيم تا از اين فرصت و تخصص داخلي در شهرك هاي صنعتي قم استفاده كنيم.
معاون توسعه مديريت و منابع سازمان صنايع كوچك وشهرك هاي صنعتي ايران ادامه داد: استفاده از توان و تكنولوژي داخلي با توجه به شناخت صحيح از شرايط داخل و همچنين بومي سازي دانش روز قطعا به نفع كشور و واحدهاي صنعتي است.
امير طيبي نژاد مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم نيز با اشاره به ظرفيت سازي صورت گرفته در تصفيه خانه شهرك صنعتي شكوهيه براي استفاده مجد از پساب فاضلاب واحدهاي توليدي براي مصارف صنعتي از آمادگي اين شركت براي توسعه تصفيه خانمه شهرك صنعتي شكوهيه خبر داد.
وي افزود: فاز نخست اين تصفيه خانه با ظرفيت 1500 متر مكعب ساخته شد كه با افزايش ورودي فاضلاب اين ظرفيت در مدول دوم به 2500 متر مكعب افزايش يافت و امروز نيز با توجه به توسعه شهرك صنعتي و همچنين افزايش واحدهاي توليدي بدنبال احداث مدول سوم اين تصفيه خانه هستيم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis