خانهنقشهenglish

برگزاري كلينيك سيار مشاوره كسب وكار در شهرك صنعتي ثامن الائمه(ع) قنوات قم

آخرین ویرایش

گروه خبر: كلينيك مشاوره كسب و كار،  با هدف ارائه مشاوره  به فعالان و سرمايه گذاران صنايع كوچك ومتوسط در شهرك صنعتي ثامن الائمه(ع) قنوات قم برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قم، امير طيبي نژاد در حاشيه اين كيلينيك مشاوره تخصصي طي سخناني اظهارداشت: يكي از راه هاي كمك به سرمايه گذاران و مديران واحدهاي توليدي ارائه مشاوره و بيان راه كارهاي عملي براي برون رفت واحدهاي توليدي از ركود و يا مشكلات پيش روي آنان است.
وي با بيان اينكه طي چند سال اخير با بررسي هاي صورت گرفته و همچنين رصد مشكلات و نيازهاي واحدهاي متعدد صنعتي و توليدي مشخص گرديد كه مديران و كارشناسان فعال در حوزه صنعت بيش از هر چيز ديگري به مشاوره، آموزش و راهنمايي نياز دارند گفت: در همين راستا توسط شركت شهرك هاي صنعتي قم كلينيك مشاوره كسب وكار با حضور نمايندگان دستگاه هاي خدمت رسان به بخش صنعت و توليد را راه اندازي و فعال نمود.
طيبي نژاد تصريح كرد: اين كلينيك به صورت دوره اي و با اطلاع رساني قبلي در سطح شهرك ها و نواحي صنعتي استان حضور پيدا خواهد كرد و واحدهاي صنعتي مي توانند نيازها، مشكلات و حتي مشاوره هاي كسب وكار، بازار، صندوق ضمانت سرمايه گذاري و اخذ ضمانت براي تسهيلات، مشاوره مالي و تسهيلات، حقوقي و آموزشي را دريافت نمايند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود بيان داشت: خوشبختانه با شرايط ايجاد شده براي واحدهاي صنعتي امكان توليد كالا فراهم شده است ولي اگر واحد توليدي نتواند محصولات خود را به صورت مناسب در بازار عرضه نمايد قطعا با مشكل روبرو خواهد شد، بر همين اساس مشاوره و آموزش توسعه بازار و حضور در نمايشگاه ها و بازارهاي منطقه اي و فرا منطقه اي براي صنايع كوچك ومتوسط استان در دستور كار اين شركت قرار گرفته است.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم با تاكيد بر اينكه معتقديم هيچ كس به اندازه خود واحد توليدي نمي تواند به خود براي توسعه فعاليتش كمك كند، خاطرنشان ساخت: وقتي واحدهاي توليدي بخش هاي مختلف توليدي سنگ، سوهان، كفش، مبلمان و ساير فعالان صنايع كوچك قم خواستند و براي توسعه بازار خود در بخش صادرات اقدام كردند به نتيجه رسيدند و در كمترين زمان ممكن دستاوردهاي خوبي بدست آوردند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان قم می باشد

 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم

traffic analysis